تبلیغات
وقتی آسمون دلگیره..... - تپه خاموش

وقتی آسمون دلگیره.....

وقتی آسمون دلگیره تو لبخند بزن:)

تپه خاموش

امروز اومدم در مورد فیلم مشهور یعنی تپه خاموش آپ کنم یا همون سایلنت هیل  خیلی قشنگه خودم خیلی وقت پیش دیدمش واسه همین زیاد یادم نیس


ادامه


تپه‌ی خاموش داستان دختر کوچکی به نام شارون است که کابوسهای وحشتناکی در مورد شهری به نام سایلنت هیل (silent hill) دیده و دچار خوابگردی شده است. رز (مادر شارون)

معتقد است برای درمان شارون باید او را به محلی که در کابوس‌هایش می‌بیند ببرند, بنابراین به رغم مخالفت‌های همسرش (کریستوفر) او و شارون به طرف شهر سایلنت هیل حرکت می‌کنند. در بین راه ناگهان یک دختر بچه وسط جاده آمده و ماشین آن‌ها از جاده منحرف می‌شود. رز بیهوش شده و زمانی که به هوش می‌آید می‌بیند که شارون در ماشین نیست. او با پلیسی به نام سیبل بنت که در تعقیب آن‌ها به این شهر رسیده است, جست‌وجو برای یافتن شارون در داخل شهر را آغاز می‌کنند. 

رز در شهر با دختری به نام آلسا آشنا می‌شود که شبیه دخترش شارون است. به نقل از اهالی شهر متوجه می‌شود که آلسا از جانب کلیسا نماینده روح پلید (demon) شناخته شده و به همین دلیل در کودکی سوزانده شده است. در واقع تبیین‌کننده‌ی شر در این داستان همانا ارجاع به فهم عمومی  (common sense)است. چون معلوم نبود پدر  آلسا چه کسی است از جامعه طرد شده و به عنوان لکه ننگ شناخته شده است که معصوم نیست و روح پلید در او دمیده شده از این رو باید سوزانده شود تا با سوختنش معصومیت به شهر بازگردانده شود. ولی آلسا از آتش جان سالم به در می‌برد و با بدن سوخته به بیمارستان برده شده و در همان حال بزرگ می‌شود و حس انتقام روز به روز در او رشد می‌کند, در نتیجه به عنوان نیروی شر در مقابل خیر که در قامت اهالی کلیسا ظاهر شده‌اند، قرار می‌گیرد. شارون به عنوان روح مثبت آلسا به خارج از شهر برده شد. اما پس از بازگشت به سایلنت هیل اهالی کلیسا بر این باور بودند که نیروی شر در قالب شارون به شهر بازگشته و باز هم کلیسا (خیر) در مقابل او قرار گرفته است. ولی رز به حمایت از آلسا و نجات دخترش شارون وارد کلیسا می‌شود و در مقابل آن‌ها قرار می‌گیرد تا حقیقت را بگوید: "این زن شما را رهبری کرد تا یک بچه بی‌گناه را بسوزانید ، ولی شما نمی توانید گناه تان را انکار کنید... تو هستی که گناهکاری, چون قلب یک آدم پاک را سیاه کردی... " و به این شکل نیروی خیر به شر تبدیل می‌شود و نبرد نهایی میان نیروی شر و شر به وجود می‌آید .


اینم چند تا عکس البته این فیلم از بازی های رایانه ای منشا گرفته فک کنم 

تنها یدونه هم نیسطبقه بندی: هالیوود،

[ چهارشنبه 23 مرداد 1392 ] [ 01:50 ب.ظ ] [ r_jungi ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه